Лазерне лікування геморою і передраку анального каналу на тлі тяжкої аритмії

Хірург може бути найсучаснішим і професійним, але без команди операцію не провести! Лікар-анестезіолог, операційна сестра, анестезистка, молодша медична сестра, іноді – ще більше людей.

Хірургія, та й вся медицина – про командну роботу.

Організм людини – складна система, що складається з мільйонів маленьких, але дуже важливих складових. Рідко буває так, що проблема лише в одному з них. Здебільшого захворювання залежать від багатьох факторів, тобто їх розвиток спровокований цілим рядом маленьких уламків і складається в одну велику проблему.

Тому, щоб лікування відбувалося максимально ефективно, ми працюємо разом. Проводимо консиліуми, круглі столи, засідання, радимося і дискутуємо, приймаємо спільні рішення, для найкращого результату для вас, наші пацієнти.

На фотографії ми з анестезілогом Катериною Вікторівною Вакар з пацієнтом, якому відмовили в операції в інших клініках через супутні захворювання: фібриляція передсердь, кардіоміопатія, серцева недостатність, ожиріння, подагра; постійний прийом препаратів, що впливають на згортання крові.

Після підготовки ми виконали лазерну геморроїдопластику з приводу внутрішнього геморою 2 ст та видалили ділянку анодерми (шкіра на виході з прямої кишки) з передраковими змінами (анальна інтраепітеліальна неоплазія II-III ступеня).

Минуло 3 тижні. Пацієнт почуває себе добре! Дякую команді! Це результат наших спільних зусиль.

Подивитись відео про методики лікування геморою можна на моєму каналі YOUTUBE

Записуйтеся на консультацію, якщо є скарги, а також для отримання другої думки по телефону 0967990395 (Viber, Telegram)